گروه اینسولیشن پارس دارای بیش از 40 سال تجربه در زمینه کانال های انتقال هوا پیش عایق می باشد و ارائه محصولات استاندارد با کیفیت ممتاز، این مجموعه را به یک تولید کننده معتبر با تایید جهانی تبدیل نموده است.
ارائه محصولات گوناگون
مجموعه اینسولیشن پارس بیش از یک محصول ارائه می دهد. ما متعهد می باشیم محصولاتی با کیفیت ممتاز، نوآورانه و دارای گواهینامه های معتبر از منابع موثق به بازار ارائه دهیم. ارائه خدمات پس از فروش و پشتیانی فنی این مجموعه منحصربه فرد می باشد . ما در اینسولیشن پارس ازطریق برنامه حامیان کره زمین میزان تولید کربن را کاهش خواهیم داد و با تلاش های بی وقفه در جهت احداث ساختمان هایی که دارای عملکرد بالا در رابطه با کاهش کربن هستند، تا سال 2030 به اهداف تعیین شده دست خواهیم یافت. به منظور کاهش قابل ملاحظه آثار مخرب زیست محیطی، ما در تلاش هستیم به پیشرفت های قابل توجهی هم در پایداری محصولات و هم در پایداری عملکرد دست یابیم.
محصولات دارای گواهینامه فنی
تمامی عایق های ما دارای گواهینامه های فنی از مراجع معتبرهستند. اگر چه این عایق ها تفاوت هایی با یکدیگر دارند اما تمامی آنها دارای وجه اشتراکی درعملکرد ایده آل و برآوردن نیازهای مشتریان بر اساس انتظاراتشان می باشند. صرفا گواهینامه های بین المللی و ملی که از مراجع و آزمایشگاههای رسمی صادر شده اند میتواند اطمینان قابل قبولی را در مورد کیفیت و ارزش یک محصول بدست دهد.
نوآوری
اینسولیشن پارس به منظور بهبود و ارتقا کیفیت ساختمان ها متعهد به نوآوری می باشد و ما این تعهد را از طریق محصولاتی که تولید می نماییم ثابت کرده ایم. ما روش های سنتی صنعت تهویه مطبوع و عایق ساختمان را از طریق نوآوری در ارائه طیف گسترده ای از محصولات و خدمات متحول کرده ایم. ما در اینسولیشن پارس در تلاش هستیم تا صرفه جویی بیشتر در انرژی و تولید کربن کمتر را تضمین نماییم.
پشتیبانی فنی
تیم خدمات فنی اینسولیشن پارس آماده ارائه مشاوره و پشتیانی به شما در پروژه هایتان می باشد. ما با تمامی مشتریانمان برروی پروژه هایشان به صورت مجزا همکاری و نظارت می نماییم تا مناسب ترین محصول و اجرا ارائه شود. همچنین ما می توانیم در هر پروژه ای تمامی متغیرهای مربوط به ضریب تبادل حرارتی و برآورد چگالی را تخمین زنیم. تمامی مهندسین فنی این مجموعه دارای دانش و تجربه گسترده ای در زمینه عایق های مربوط به تهویه، کف، سقف و دیوار هستند. بنابراین قادر به ارائه مجموعه گسترده ومتنوعی از خدمات به مشتریان می باشند.
تهران- خیابان ولیعصر (عج) بالاتر از چهار راه پارک وی- خیابان تیمسار قرنی-ساختمان آریانا (پلاک 11)- طبقه 4 واحد 3
22668264 (21) 98+
22654982 (۲۱) ۹۸+
info@insulationpars.com
كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت اینسولیشن پارس مي‌باشد.