PAL SYSTEM INTERNATIONAL FZCO
بازگشت
عایق ماندگار

این روزها تمرکز انجمن های صنفی صنعتی در سراسر دنیا بر روی ساختمان هایی با عملکرد حرارتی بالاتر، مصرف انرژی بهینه و افزایش صرفه جویی در هزینه ها می باشد. در گذشته ، متخصصان ساختمان مجبور بودند هنگام انتخاب عایق بندی دیوارها ، کف و سقف ساختمان ها ، خارج از چارچوب فکر کنند. پیشرفت در فن آوری عایق، منجر به ورود راه حل هایی به بازار شده که می تواند نیازها و انتظارات در حال تغییر در صنعت را برآورده کند. این روزها عایق بندی ماندگار به یک موضوع داغ تبدیل شده و مزایای استفاده از عایق ها روز به روز نمود بیشتری می یابد. پل حرارتی در ساختمان، عامل مهمی است که باید هنگام طراحی یا ساخت یک ساختمانی با مصرف انرژی بهینه و عملکرد حرارتی بالا به آن توجه کرد. بسیار مهم است که پل حرارتی را بشناسید و بدانید که چگونه مناطق مستعد آن را شناسایی کنید و بتوانید با استفاده از عایق مناسب به اندازه کافی جلوی عملکرد آن را بگیرید.

پل حرارتی حرکت گرما در عرض جسمی است که رساناتر از مواد اطراف آن است. ماده رسانا مسیری با حداقل مقاومت در برابر گرما ایجاد می کند. پل حرارتی می تواند منبع اصلی اتلاف انرژی در خانه ها و ساختمان ها باشد و منجر به افزایش هزینه های انرژی (آب و برق) شود.

 

عایق بندی ماندگار چه کمکی می کند؟

گرما به طور طبیعی مسیرهای کم مقاومت را دنبال می کند و به دمای سردتر می رود و اغلب از پل های حرارتی به عنوان مسیر خود استفاده می کند به همین دلیل بدون توجه و بدون در نظز گرفتن پل های حرارتی ، از دست دادن گرما در زمستان و افزایش گرما در تابستان می تواند به یک مشکل بزرگ تبدیل شود.

عایق ماندگارعایقی که بطور مداوم و همیشگی روی اعضای سازه اجرا می شود و فاقد هر گونه پل گرمائی می باشد. عایق بندی ماندگار یا مداوم به اصطلاحی تبدیل شده است که در سالهای اخیر در صنعت مورد توجه قرار گرفته است و برای کسانی که آن را اجرا کرده اند نتایج چشمگیری داشته است. عایق بندی ماندگار یک روش موثر برای جلوگیری از اتلاف انرژی در بیشترشکل های پل حرارتی است و این توانایی را دارد که میزان انتقال حرارت از طریق پل های حرارتی را محدود کند و عملکرد کلی حرارتی ساختمان را افزایش دهد.در مواردی که امکان اجرای عایق بندی مداوم امکان پذیر نیست (مانند اطراف پنجره ها و درها) باید از روشهای دیگری برای محدود کردن میزان انتقال حرارتی که در این نقاط اتفاق می افتد، استفاده کرد. یک ساختمان با عملکرد بالا می تواند مزایای زیادی از جمله صرفه جویی در هزینه های انرژی ( با استفاده از سیستم های گرمایشی یا سرمایشی ) وایجاد یک محیط راحت تر و سالم تر را برای ساکنان آن به همراه داشته باشد.

اینسولیشن پارس

تلفن: 22668264-22668265 (۲۱) ۹۸+

فاکس: 22654982 (۲۱) ۹۸+

ایمیل: info@palduct.ir

سایت : www.palduct.ir

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت پال سيستم اينترنشنال مي‌باشد.