PAL SYSTEM INTERNATIONAL FZCO
بازگشت
ساختمان های پایدار در عمل چگونه هستند؟

 

پروژه هایی که در ویترین جدید جهانی ما به نمایش درآمده اند سکوی پرشی هستند در جهت حل مسائلی که سازه های ما در عصر حاضر با آن روبه رو هستند. ببینید چطور عایق پیشرفته
همچنین راهکارهای ساختمانی در ساختمان های الهام بخش و پایدار در سراسر جهان نقش دارند

چشم انداز ما برای ساختمان های پایدار

ساختمان های آینده باید بیش از هر زمان دیگری کارایی داشته باشند. آنها باید با به حداکثر رساندن بهره وری انرژی از طریق عملکرد حرارتی عالی خود در حالی که از محصولات کم کربن نهفته در کل چرخه عمر خود استفاده می کنند، با تغییرات آب و هوایی مبارزه کنند. تنها صرفه جویی در انرژی کافی نیست، ساختمان ها باید بتوانند انرژی مورد استفاده خود را نیز تولید کنند. ساختمان ها باید سالم و الهام بخش باشندو از مزایای نور روز و هوای تمیز و تازه استفاده بهینه کنند. آنها باید طوری طراحی، ساخته و بهره برداری شوند تا بتوانند تا حد ممکن از منابع طبیعی حفاظت کنند و همچنین در مصرف آب صرفه جویی کنند. بیش از همه، ساختمان ها باید ایمن باشند و از مردم و اموالشان در برابر آتش سوزی و سایر خطرات طبیعی محافظت کنند.

 ما در کینگسپن معتقدیم که همه ی این ها امکان پذیر است و بعلاوه با وجود محصولا ت پیشرفته و دیجیتالی شدن آن ها، ساختمان ها می توانند مزایای بیشتری ارائه دهند. این باور، هم برنامه پایداری سیاره پر شور Planet passion و هم آنچه که ما در مرکز ابتکارات آکون Akon انجام می دهیم را پی ریزی و پشتیبانی می کند. این دو ابتکار عمل، همراه با راه حل های پیشرفته عایق بندی و محصور سازی فضای کلی ساختمان building envelope به ما چشم انداز بهتری از ساختمان های بهتر برای جهان بهتر می دهد.

 

 

اینسولیشن پارس

تلفن: 22668264-22668265 (۲۱) ۹۸+

فاکس: 22654982 (۲۱) ۹۸+

ایمیل: info@palduct.ir

سایت : www.palduct.ir

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت پال سيستم اينترنشنال مي‌باشد.